مشاوره و آموزش سایت

چرا به مشاوره رایگان طراحی سایت نیاز دارید؟ دلیل نیاز حیاتی شما به مشاوره چیست؟

همانگونه که آگاه هستید داشتن یک وب سایت اینترنتی دیگر یک وسیله تجملی برای کسب و کارها نیست. امروزه داشتن به وب سایت به یک نیاز اساسی برای همه افراد و شرکت ها تبدیل شده است، در واقع داشتن یک وب سایت حرفه ای و کارآمد، بخشی از فرآیند برندینگ یا همان برند سازی شما یا شرکت یا کسب و کار شما به حساب می آید. به همین دلیل همانطور که هرکس جهت سرمایه گذاری و آغاز یک کار جدید نیازمند مشاوره و کسب اطلاعات در آن حوزه می باشد، در فضای مجازی نیز شما همواره نیازمند دریافت نظرات متخصصان این حوزه هستید.

مشاوره رایگان طراحی سایت

در ایران نیز به دلیل فعالیت قشر جوان در زمینه طراحی و پیاده سازی سایت های اینترنتی ، به نوعی دیدگاه غیر تخصصی و بدور از مسائل کارشناسی نسبت به این کار وجود دارد که متاسفانه باعث گشته تا افرادی که اقدام به طراحی سایت خود یا نوشتن قرارداد با شرکتهای طراحی کننده سایت می نمایند، دیدگاه جامعی نسبت به این زمینه نداشته و متاسفانه در بیشتر موردها نتیجه ای که می باید از سرمایه گذاری خود بگیرند، نصیبشان نگشته و دچار سردرگم شدن بیشتر می شوند.

نکته جالب توجه اینجاست که اغلب افراد، توسط شرکت های بزرگ و کوچک طراحی سایت متحمل هزینه های بسیار گزاف در زمینه طراحی سایت و همین طور راه اندازی کسب و کار اینترنتی شده و در آخر کار نیز، عملا پروژه مدنظر آن ها در اختیارشان قرار نمی گیرد. در واقع شما پول زیادی را به شرکت های طراحی سایت پرداخت می کنید اما نتیجه نهایی، سایتی است که آن تیم به شما تحمیل کرده است و سایتی نیست که مورد نظر شما باشد.طبق آمار غیر رسمی بیش از ۹۰ درصد از وب سایت های راه اندازی شده در ایران، پس از راه اندازی به موفقیتی دست نیافته و پس از مدتی یا بسته می شوند و یا بدون استفاده در گوشه ای از وب به خاک خوردن خود در طول زمان ادامه می دهند. دلیل این امر درست کار نکردن اجزای سایت، ظاهر آن ها و مسائل فنی نمی باشد. اشکال کار در جای دیگری است.

چرا بیش از ۹۰ درصد سایت های ایرانی پس از شروع با شکست مواجه می شوند؟

مشاوره رایگان طراحی سایت در قدس وب

از لحاظ فنی و بعد تکنیکال، کشور ایران یکی از غنی ترین کشورهای دنیا در زمینه نرم افزار و برنامه نویسی می باشد. این امر غیر قابل انکار است که سطح گسترده ای از نرم افزارها که توسط کمپانی های بزرگ در دنیا تولید می گردد، قابل پیاده سازی توسط برنامه نویسان و مهندسان نرم افزار در ایران است.

به بیان دیگر، بسیاری از برنامه نویسان در ایران، قابلیت پیاده سازی پروژه های بسیار پیچیده را دارند و این امر را بارها در پروژه های مختلف به نمایش گذاشته اند. ممکن است در زمینه سخت افزار در دنیا پیشرو نباشیم، اما در زمینه نرم افزار و طراحی سیستم های نرم افزاری، اگر پیشرو نباشیم، لااقل چیزی هم برای پیاده سازی کم نداریم

مشاوره طراحی سایت چیست؟

برای طراحی سایت، راه اندازی فروشگاه اینترنتی و کسب و کار اینترنتی قبل از هر چیز به مشاور طراحی سایت نیاز دارید. حضور مشاور طراحی سایت پیش از شروع کسب و کار می تواند از هزینه های اضافه و هر گونه طراحی و اجرای اشتباه جلوگیری نماید. شروع هر کار اگر با مشورت و همکاری فرد متخصص در همان زمینه انجام شود نتایج بهتری به دنبال خواهد داشت.

مشاوره طراحی سایت را می توان یکی از فاکتور های اصلی و مهم در افزایش ترافیک سایت دانست. در صورتی که طراحی سایت یا فروشگاه اینترنتی مطابق با اخرین تکنولوژی ها و اصول سئو طراحی شود قطعا شانس شما را برای قرار گرفتن در رتبه های بالای گوگل افزایش می دهد.

پشتیبانی سایت در شهرقدس|قدس وب
تولید محتوا سایت در شهرقدس | قدس وب
سئو سایت در شهرقدس|قدس وب
قدس وب | طراحی سایت در شهرقدس